Firmy zbierają, przetwarzają i przechowują niespotykane ilości danych. Ochrona tych zasobów jest kluczowa dla płynnego działania firmy na co dzień. Nieodpowiednio zabezpieczona infrastruktura może spowodować, że firma nie obroni się przed cyberatakiem, co w efekcie może narazić ją na poważne straty wizerunkowe jak i finansowe. Skuteczne wdrożenie systemu ochrony informacji ISO 27001 zwiększa poziom bezpieczeństwa informacji i pomaga chronić aktywa firmy.
Zatem jak przygotować firmę na wdrożenie normy ISO 27001?
Celem webinaru jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat:
Udział w webinarze jest bezpłatny, ale – z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc – obowiązuje wcześniejsza rejestracja, której można dokonać TUTAJ.
Webinar poprowadzi Pan Sebastian Burgemejster, Prezes Zarządu, Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska
Ekspert, który poprowadzi najbliższy webinar, jest menedżerem z doświadczeniem w audycie wewnętrznym, zewnętrznym, doradztwie, wdrażaniu i zarządzaniu obszarami II linii zapewnienia w organizacji. Propaguje ideę zintegrowanego GRC, nowych technologii oraz intuicyjnego i zwinnego podejścia do zapewnienia bezpieczeństwa organizacji. Zasiada w Radzie Nadzorczej Fundacji BuildingBlocks, Komitecie Audytu MSZ. Posiada prestiżowe, międzynarodowe certyfikaty zawodowych m.in. CISA, CISM, CRISC, CPDSE, CCSA, CGAP, CRMA, GRCP, GRCA, COSO, CSXF, ACE, LA ISO 27001, LA ISO 20000, PRINCE2, MSPF i COBIT2019F. Akredytowany trener ISACA. Aktywny członek stowarzyszeń IIA, ISSA oraz ISACA, Komitetu Technicznego PKN oraz grup roboczych przy Ministrze Cyfryzacji. Obecnie Partner Zarządzający kilku podmiotów z branży doradczo-edukacyjnej oraz właściciel marki Akademia IT GRC.
Webinar odbywa się w ramach projektu „Standaryzacja usług Hubów Innowacji Cyfrowej dla wsparcia cyfrowej transformacji przedsiębiorstw” współfinansowanego z Programu Ministra na lata 2019-2021 p.n. „Przemysł 4.0.”
Hub Krakowskiego Parku Technologicznego oraz firm: ASTOR i T-mobile, uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej i Politechniki Krakowskiej, a także ekspertów z BIM Klaster i Instytutu Kościuszki.
Razem tworzymy kompleksowy punkt wsparcia dla firm przemysłowych, które chcą wprowadzić do swoich fabryk rozwiązania Przemysłu 4.0.
Integrujemy kluczowe technologie i rozwiązania Fabryki Przyszłości: łączność w sieci 5G, automatyzacja i robotyzacja, IIoT, sztuczna inteligencja (AI), rozszerzona i wirtualna rzeczywistość (AR i VR), cloud computing, technologia BIM, druk 3D.
Pomagamy przedsiębiorstwom w poprawie ich konkurencyjności na rynku, w głównej mierze poprzez pracę nad procesami produkcyjnymi.
Dowiedz się więcej: www.hub4industry.pl
Projekt realizowany przy wsparciu Ministerstwa Rozwoju.