Poszukujemy wolontariuszy przy organizacji CYBERSEC CEE REGIONS & CITIES

Chcesz nabrać doświadczenia w organizowaniu jednej z największych konferencji poświęconej cyberbezpieczeństwu w Europie?

Zapraszamy do zgłaszania się na wolontariat przy organizacji CYBERSEC CEE REGIONS&CITIES 2021!

CYBERSEC CEE REGIONS&CITIES 2021 odbędzie się w dniach 1-3 września 2021 r. w Krynicy- Zdrój.

Wymagania:

· dyspozycyjność w dniu 31.08 (wtorek), w którym odbędzie się szkolenie w lokalizacji wydarzenia, oraz w dniach 1-3 września (środa-piątek) podczas CYBERSEC CEE;

· bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz angielskiego (min. Poziom B2);

· punktualność;

· komunikatywność;

· wysoka kultura osobista.

Twój zakres obowiązków będzie się różnił w zależności od działu, do którego zostaniesz przydzielony. Część zadań obejmuje: kompletowanie pakietów konferencyjnych, udzielanie informacji logistycznych i organizacyjnych, pilnowanie porządku i ruchu uczestników w miejscu organizacji konferencji, rejestrację uczestników, pomoc techniczną w salach wydarzenia.

Oferujemy:

· transport na trasie Kraków-Krynica-Zdrój i Krynica-Zdrój -Kraków;

· nocleg;

· wyżywienie;

· możliwość udziału w wydarzeniach CYBERSEC CEE 2021 (jeśli nie kolidują one z realizacją obowiązków);

· referencje potwierdzające współpracę i rzetelność wykonywanej pracy;

· zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku przy organizacji prestiżowej konferencji

Sposób aplikacji

Wyślij CV na adres hr@ik.org.pl (w języku polskim lub angielskim) z „WOLONTARIAT CYBERSEC CEE REGIONS&CITIES 2021” w temacie wiadomości. Zgłoszenia przyjmujemy do 25.08.2021 r.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. O przyjęciu na wolontariat decyduje kolejność zgłoszeń oraz doświadczenie kandydata.

Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś!

Przesłanie do Stowarzyszenia Instytut Kościuszki („Stowarzyszenie”) danych osobowych w zakresie szerszym, niż imię, nazwisko, e-mail i/lub telefon stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Stowarzyszenie w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych