Premiera nowego raportu Instytutu Kościuszki

Wczoraj, podczas spotkania Let’s meet to talk about AI, mieliśmy okazję przedstawić Państwu najnowszy raport Instytutu Kościuszki, który powstał w partnerstwie z Samsung Polska. Nasi eksperci, analizując doświadczenia państw Dalekiego Wschodu, podejmują w nim próbę odpowiedzi na pytanie: jak przygotować polskie społeczeństwo na implementację AI na szeroką skalę.

Spotkania w formule „Let’s meet to talk about AI” to przestrzeń do wymiany doświadczeń i dyskusji dla wszystkich zainteresowanych tematyką sztucznej inteligencji. Partnerem technologicznym wydarzenia jest Microsoft, a patronami cyklu są: Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji oraz Polskie Stowarzyszenie Sztucznej Inteligencji.

Piąta edycja „Let’s meet …” miała miejsce wczoraj o 19:00 w Warszawie. Podczas spotkania eksperci Instytutu Kościuszki – Barbara Sztokfisz i Robert Siudak – zaprezentowali najnowszy raport Instytutu Kościuszki: „Sztuczna Inteligencja: Made in Asia”. Partnerem raportu jest Samsung Polska, a raport jest do pobrania na stronie naszego Instytutu: LINK.