Premiera Rekomendacji pokonferencyjnych CYBERSEC 2016

Mamy wielką przyjemność przedstawić Rekomendacje wypracowane podczas II Europejskiego Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC, które odbyło się w dniach 26-27 września 2016 r. w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Za sprawą CYBERSEC, stolica Małopolski już po raz drugi stała się centrum międzynarodowej dyskusji o bezpieczeństwie w cyberprzestrzeni. Wśród wiodących zagadnień znalazły się m.in. kwestie implementacji dyrektywy NIS, budowy regionalnego systemu cyberbezpieczeństwa Europy Środkowo-Wschodniej, cyberobrony państw NATO, walki z terroryzmem za pomocą cybernarzędzi, czy rosnącego deficytu wśród cyberspecjalistów.

W ciągu dwóch dni intensywnych obrad w CYBERSEC wzięło udział ponad 700 osób z ponad 20 krajów, a głos zabrało 120 prelegentów, będących najważniejszymi ekspertami w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. CYBERSEC został objęty patronatem honorowym 18 instytucji, w tym: Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Obrony Narodowej, Ministerstwa Finansów, Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami i już teraz zapraszamy na następną, przyszłoroczną edycję, która odbędzie się w dniach 9-10 października 2017 r.
Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej.

Pobierz REKOMENDACJE:

CYBERSEC_2016 Recommendations

CYBERSEC_2016 Rekomendacje