Zapraszamy na Krynica Forum: 19-21 października w Krynicy Zdrój! 

W związku z dynamicznymi zmianami na arenie międzynarodowej, w światowej gospodarce i nowymi wyzwaniami, jakie powstały w wyniku trwającej agresji rosyjskiej na Ukrainę, czujemy się w obowiązku stworzyć miejsce do multilateralnej dyskusji. Dlatego 19-21 października zapraszamy Państwa na KRYNICA FORUM 2022. 

Krynica Forum to konferencja mająca określać kierunki rozwoju politycznego, społecznego i gospodarczego Polski i Europy w erze geopolitycznych zawirowań. 

Podczas trzech dni spotkań, debat i dyskusji poruszone zostaną najbardziej aktualne problemy oraz szanse jakie kreuje przed nami rzeczywistość, będziemy rozmawiać także o wyzwaniach i możliwościach, jakie niesie ze sobą przyszłość.  

Jednym z atutów Krynica Forum 2022 jest doświadczenie organizatora – Instytutu Kościuszki. Jesteśmy organizacją pozarządową odpowiadającą za stworzenie i zrealizowanie szesnastu edycji Europejskiego Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC, które odbywały się między innymi w: Waszyngtonie, Brukseli, Krakowie czy Katowicach!  

Działamy również tworząc: 

– eksperckie, niezależne oraz apolityczne raporty i analizy, 

– projekty edukacyjne, 

– projekty krajowe i międzynarodowe, 

– współprace ze światem biznesu i polityki oraz NGO’sów z trzecim sektorem. 

W programie konferencji znajdą się m.in. prezentacje, rozmowy, panele dyskusyjne i warsztaty. Dyskusje będą się odbywały w ramach 5 ścieżek tematycznych: bezpieczeństwo i geopolityka, gospodarka zmiany, energia i klimat, społeczeństwo przyszłości oraz trendy zdrowia.   

 Przy starannie przygotowanej agendzie o wartości konferencji decydują ostatecznie jego Uczestnicy, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. W gronie Prelegentów i Gości tegorocznej konferencji znajdą się politycy najwyższego szczebla, technologiczni wizjonerzy, doświadczeni menedżerzy i wpływowi publicyści, którzy wspólnie zastanawiać się będą nad perspektywami wspólnego, lepszego jutra. 

Odwiedź stronę wydarzenia!

Do zobaczenia w Krynicy-Zdrój!