Rekomendacje CYBERSEC CEE 2019

Co roku, od pięciu lat, European Cybersecurity Forum – CYBERSEC staje się platformą dialogu na temat najbardziej palących wyzwań stojących przez cyfrowym światem. Podczas ożywionych dyskusji i inspirujących prezentacji, światowej rangi profesjonaliści i eksperci dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat strategicznych aspektów związanych z cyberbezpieczeństwem. Motywem przewodnim jubileuszowej edycji CYBERSEC było zabezpieczenie Cyfrowego DNA Świata. To nie jest tylko slogan – to wezwanie do działania!

The world’s digital DNA is not secure. That is not a new observation. It has been true since the beginning of the digital age. It is an imperative to fix that.

Ciaran Martin, CEO, National Cyber Security Centre of the UK

W czasach izolacji wywołanej pandemią, gdy większość działań społecznych i biznesowych została przeniesiona do Internetu, cyberbezpieczeństwo staje się istotniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Właśnie dlatego konferencja CYBERSEC Brussels 2020 nie została odwołana, a przeniesiona do cyfrowego świata i online zgromadzi najważniejszych przywódców, by zająć się kluczowymi wyzwaniami związanymi z gwałtownie rozpowszechniającą się cyfryzacją wszystkich sfer naszego życia.

W dniu konferencji CYBERSEC Brusseles Leaders’ Foresight 2020 mamy zaszczyt przedstawić CYBERSEC CEE 2019 Recommendations & Key Takeaways, których celem jest kształtowanie polityki, ulepszanie strategii i zabezpieczanie cyfrowego DNA świata!

Zobacz najważniejsze rekomendacje i pobierz całą publikację.