STAŻ W DZIALE PROGRAMOWYM

Instytut Kościuszki poszukuje ambitnych, zmotywowanych studentów, chętnych do zdobycia doświadczenia w pracy w zespole programowym odpowiedzialnym między innymi za organizacje Krynica Forum oraz European Cybersecurity Forum – CYBERSEC.  

Nasi eksperci regularnie tworzą też opracowania o charakterze raportów, briefów programowych i artykułów, poruszając najbardziej aktualne wyzwania. Na zlecenia podmiotów administracji publicznej oraz międzynarodowych organizacji, Instytut przygotowuje także ekspertyzy na wybrane tematy.  

Nasz staż to niepowtarzalna okazja do przyjrzenia się działalności organizacji pozarządowej, a zarazem zdobycia praktycznych umiejętności przekształcania pomysłów w realne przedsięwzięcia. 

Najważniejsze informacje

Jako stażysta będziesz zaangażowany w proces planowania i organizacji konferencji Krynica Forum – wydarzenia mającego określać kierunki rozwoju politycznego, społecznego oraz gospodarczego Polski i Europy w erze geopolitycznych zawirowań. Podczas wydarzenia dotkniemy kwestii związanych z nowym paradygmatem bezpieczeństwa międzynarodowego, post-pandemiczną odbudową ekonomiczną, transformacją cyfrową społeczeństwa i nowymi technologiami, energetyką oraz najważniejszymi tematami społecznymi – znajomość lub zainteresowanie jednym z tych kierunków będzie stanowić duży atut. 

Wymagania: 
 • płynne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie (min. poziom B2+), 
 • zainteresowanie obszarami programowymi Instytutu Kościuszki,  
 • dyspozycyjność 4-5 dni w tygodniu,  
 • dobra organizacja pracy,  
 • motywacja do rozwoju osobistego, w tym naukowego i zawodowego,  
 • odpowiedzialność, dokładność i samodzielność,  
 • umiejętność pracy w zespole.
Co zyskasz? 
 • doświadczenie przy organizacji jednej z największych i najważniejszych konferencji w Polsce, 
 • wiedzę z zakresu funkcjonowania organizacji pozarządowej oraz zarządzania projektami, 
 • możliwość poznania kluczowych decydentów, naukowców oraz przedstawicieli największych firm w Europie i na świecie, 
 • szansę na nawiązanie stałej płatnej współpracy po ukończeniu stażu.

 

Czas trwania stażu: 3 miesiące.
Charakter zaangażowania: staż nieodpłatny.
Termin przyjmowania zgłoszeń: do 10.08.2022 r.  

Jak aplikować? 

Wyślij CV (w języku polskim) z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres hr@ik.org.pl z dopiskiem STAŻ – dział programowy w temacie wiadomości.  

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Staż jest bezpłatny. Po jego odbyciu istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy.  

Przesłanie do Stowarzyszenia Instytut Kościuszki („Stowarzyszenie”) danych osobowych w zakresie szerszym, niż imię, nazwisko, e-mail i/lub telefon stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Stowarzyszenie w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.