Zapraszamy na XIV Europejski Kongres Gospodarczy: 25-27 kwietnia w Katowicach

Mamy przyjemność ogłosić, że Instytut Kościuszki – organizator CYBERSEC, otrzymał status Partnera Instytucjonalnego XIV Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się już 25-27 kwietnia br., w Katowicach.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Europejski Kongres Gospodarczy (EEC), trzydniowy cykl debat i spotkań z udziałem gości z Polski i z innych krajów europejskich, stał się najważniejszą imprezą gospodarczą w Europie Centralnej. W sesjach i dyskusjach bierze co roku udział kilkuset panelistów. Tematyka obejmuje aktualne kwestie kluczowe dla rozwoju gospodarczego i społecznego Europy.

Wydarzenia Kongresu relacjonuje co roku około stu tytułów prasowych i stacji telewizyjnych. Tegoroczna edycja odbędzie się w tradycyjnej formule zakładającej osobisty udział Uczestników i bezpośrednie interakcje, których bezpieczną i wygodną sceną będzie Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. Organizator nie rezygnuje jednak z wykorzystania technologii zapewniających szeroki dostęp do kongresowych treści.

W programie tegorocznego Kongresu nie zabraknie żadnego z głównych trendów naszych czasów. Fundamentalne zmiany związane z przeobrażeniem gospodarki w kierunku bardziej zrównoważonego modelu, konsekwencje zaburzeń w globalnych łańcuchach dostaw, konsekwencje dynamicznego rozwoju technologii cyfrowych, transformacja sektora energii – to hasłowy zarys trzydniowej debaty.

Przy starannie przygotowanej agendzie o wartości Kongresu decydują ostatecznie jego Uczestnicy, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. W gronie Prelegentów i Gości tegorocznego Kongresu znajdą się komisarze unijni, politycy z kraju i Europy, ale przede wszystkim inwestorzy i przedsiębiorcy.

Zapraszamy do rejestracji na tegoroczną edycję Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Do zobaczenia w Katowicach!

https://www.eecpoland.eu/2022/pl/rejestracja-2022,921/