Zaproszenie do rejestracji na konferencję „Twój biznes na celu cyber-ataku”

Mamy przyjemność zaprosić na współorganizowaną przez Instytut Kościuszki, bezpłatną konferencję, pt. „Twój biznes na celu cyber-ataku”, która odbędzie się w dn. 12 kwietnia 2017 r. w Kinie Kijów Centrum w Krakowie przy al. Krasińskiego 34.

Wydarzenie ma wymiar regionalny i jest pierwszym tego typu spotkaniem w Małopolsce. Krakowska konferencja zgromadzi przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji publicznych oraz specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego. Wydarzenie to okazja do poznania nowych regulacji prawnych z zakresu bezpieczeństwa cyfrowego, które niosą za sobą odpowiedzialność finansową przedsiębiorców i instytucji zaangażowanych w tworzenie systemów cyberbezpieczeństwa. Uczestnicy spotkania będą mieli również okazję zapoznać się z praktycznymi rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa cyfrowego prezentowanymi przez liderów w tej dziedzinie.

Wśród prelegentów konferencji znajdą się m.in. przedstawiciele Ministerstwa Cyfryzacji oraz Narodowej i Akademickiej Sieci Komputerowej NASK. W wydarzeniu licznie reprezentowane będą również małopolskie firmy zajmujące się bezpieczeństwem teleinformatycznym.

Zdobądź E-PORADNIK!

Każdy uczestnik otrzyma bezpłatnie elektroniczny poradnik dotyczący możliwości uzyskania dofinansowania zewnętrznego na inwestycje związane z bezpieczeństwem cyfrowym w perspektywie finansowej 2014 – 2020.

Wszelkie informacje dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie: www.cyberbezpieczny.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc udział w spotkaniu wymaga rejestracji. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Organizatorzy: Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Instytut Kościuszki we współpracy z Europejskim Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC

Zarejestruj się tutaj