NASZ ZESPÓŁ

ZARZĄD

Marietta Gieroń
Prezes Instytutu Kościuszki

Studiując na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończyła jednocześnie Akademię Spółek Kapitałowych. Zrealizowała również Kurs Inspektora Ochrony Danych, gdyż jest przekonana, że wdrożenie RODO minimalizuje ryzyko wystąpienia incydentów wycieku danych, które w czasie przyspieszonego postępu technologicznego są wrażliwym zasobem bardziej niż kiedykolwiek. 

Kontakt:
e-mail: marietta.gieron_at_ik.org.pl


Ziemowit Wroński
Członek Zarządu

ZESPÓŁ PROGRAMOWY

Ewelina Kasprzyk
Dyrektor Programowa | Redaktor Naczelna European Cybersecurity Journal

Absolwentka amerykanistyki oraz stosunków międzynarodowych (specjalność: studia strategiczne) na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoje zainteresowania rozwinęła pisząc prace dyplomowe na temat roli mediów społecznościowych w kształtowaniu krajobrazu politycznego oraz zarządzania Internetem w kontekście widma cyberwojny. Prywatnie interesuje się językami obcymi oraz rysunkiem.

Kontakt:
e-mail: ewelina.kasprzyk_at_ik.org.pl
tel.: +48 669 614 810


Maciej Góra
CYBERSEC Project Manager

Absolwent bezpieczeństwa narodowego na Uniwersytecie Jagiellońskim, stosunków międzynarodowych w ramach programu Erasmus+ na Uniwersytecie Karola w Pradze oraz podyplomowo cyberbezpieczeństwa na Akademii Górniczo-Hutniczej. Zawodowo interesuje się kwestiami cyfrowymi w skali mikro (zmniejszanie śladu cyfrowego, osobiste bezpieczeństwo on-line) jak i makro (geopolityczny wymiar cyberbezpieczeństwa, zarządzanie cyberbezpieczeństwem, procesy społeczne związane z cyfryzacją, futurologia).

Kontakt:
e-mail: maciej.gora_at_ik.org.pl
tel.: +48 694 000 298


Eliza Kotowska
Młodszy Koordynator Projektów | Młodszy Analityk

Kontakt:
e-mail: eliza.kotowska_at_ik.org.pl
tel.: +13 472 954 021


Liliana Kotval
Młodszy Koordynator Projektów | Młodszy Analityk

Kontakt:
e-mail: liliana.kotval_at_ik.org.pl

 

 

ZESPÓŁ PARTNERSKI

Hubert Gołębiewski
Manager d.s Partnerstw

W trakcie studiów II stopnia na kierunku psychologia w zarządzaniu, absolwent bezpieczeństwa narodowego I stopnia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Zawodowo posiada bogate doświadczenie związane z rozwojem relacji biznesowych, posiada między innymi kilkuletnie doświadczenie jako manager rozwoju kanału sprzedaży marketplace dla czołowych przedstawicieli Polskiego e-commerce. Aktualnie jako Partnership Manager odpowiada za odpowiedni rozwój relacji z Partnerami Instytutu.

Kontakt:
e-mail: hubert.golebiewski_at_ik.org.pl
tel.: +48 796 342 792


Paulina Górska
Senior Partnership Specialist

Studentka drugiego roku studiów magisterskich na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych na Uniwersytet Warszawski. Swoją pracę dyplomową poświęca nowym technologiom i ich wpływom na politykę międzynarodową. Obecnie zajmuje się kontaktem z partnerami komercyjnymi. Prywatnie fanka latte na mleku owsianym, serialu Twin Peaks, Egona Schiele i literatury francuskiej.

Kontakt:
e-mail: paulina.gorska_at_ik.org.pl
tel.: +48 698 817 140


Daria Szafarczyk
Specjalistka ds. pozyskiwania funduszy

Absolwentka studiów I i II stopnia kierunku Bezpieczeństwo Narodowe i Międzynarodowe Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Doktorantka Uniwersytetu Śląskiego w dziedzinie nauk o polityce i administracji. Naukowo związana z tematyką miękkiego oddziaływania politycznego i dyplomacją. Posiada doświadczenie w koordynacji projektów ministerialnych, europejskich i międzynarodowych, a także we współpracy z instytucjami samorządowymi i publicznymi.

Kontakt:
e-mail: daria.szafarczyk_at_ik.org.pl
tel.: +48 668 177 780

ZESPÓŁ KREATYWNY

Wiktoria Konieczniak
Senior Graphic Designer │Creative Manager

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Specjalistka w zakresie brandingu oraz składu tekstu. Prywatnie osoba kochająca zwierzęta, książki kryminalne i psychologiczne oraz dobrą herbatę.

Kontakt:
e-mail: wiktoria.konieczniak_at_ik.org.pl


Kacper Bączkowski
Communication & PR Manager

Kontakt:
e-mail: kacper.baczkowski_at_ik.org.pl


Bożena Korczyńska
Event Manager

Kontakt:
e-mail: bozena.korczynska_at_ik.org.pl


Dagmara Jagodzińska
UX/UI Designer

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Specjalistka z zakresu rozwoju, prototypownia i testowania interfejsów użytkownika oraz produktów cyfrowych. Szerokie doświadczenie projektowe i biznesowe zdobywała, współpracując z agencjami reklamowymi oraz dużymi markami e-commerce. Miłośniczka Wysp Kanaryjskich, dobrej muzyki i podcastów.

Kontakt:
e-mail: dagmara.jagodzinska_at_ik.org.pl


Aleksandra Drobot
Junior Graphic Designer

Absolwentka Politechniki Krakowskiej oraz Szkoły Grafiki Komputerowej Globlife w Krakowie. Działa głównie w obszarze brandingu oraz social mediów. Hobbistycznie tworzy plakaty oraz ilustracje cyfrowe.

Kontakt:
e-mail: aleksandra.drobot_at_ik.org.pl


Anna Malina
Praktykantka Social Media

BIURO

Małgorzata Wołoch
Księgowa

Kontakt:
e-mail: malgorzata.woloch_at_ik.org.pl


Magdalena Kawecka
Kierownik biura

Kontakt:
e-mail: magdalena.kawecka_at_ik.org.pl
tel.: +48 515 174 389